Loading Notikumi

“Pārovadu Uzņēmēju dienu 2020” pasākuma otrajā dienā norisināsies izstāde – gadatirgus, kur varēs iegādāties tuvējā apkārtnē ražotus pārtikas produktus un amatnieku darinājumus, kā arī iepazīt dažādus pakalpojumu sniedzējus un tūrisma piedāvājumu apkārtnes novados. Paralēli norisināsies JA Latvija Skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) reģionālais pasākums CITS BAZĀRS Aizkrauklē.

Dienas gaitā novadi rādīs savu lepnumu – savus talismanus, kas raksturo katras vietas neatkārtojamību un, kā jau talismani, piesaista veiksmi un izdošanos. Atraktīvo talismanu parāde norisināsies pirmo reizi, un tajā piedalīsies vismaz 6 novadi.

Novadu radošāko pārstāvju veikumu būs iespēja aplūkot īpašā modes skatē. Tajā piedalīsies skrīveriete Monta Nāburga ar zīmola “RADADA” un Kristīne Kalēja no Jaunjelgavas ar zīmola “Partapis” tērpiem, savukārt Kokneses pilsdrupas demonstrēs stilizētu viduslaiku tērpu kolekciju dāmām. Būs arī citi dalībnieki. Ģimenēm ar bērniem dienas gaitā notiks dažādas radošās darbnīcas – karameļu gatavošanas darbnīca, ziepju darbnīca, sietspiedes apdrukas radošā darbnīca, sejiņu apgleznošana un piepūšamās atrakcijas u.c.

Izstādes – gadatirgus norises vietā no plkst. 9:00 – 15:00 konsultācijas sniegs dažādas iestādes – Aizkraukles novada Uzņēmējdarbības atbalsta centrs, Nodarbinātības valsts aģentūras Aizkraukles filiāle un Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs, kā arī remigrācijas koordinators Zemgalē, pie kura varēs saņemt atbildes uz sev aktuāliem jautājumiem, kas saistīti ar atgriešanos Latvijā.

Uzņēmēju dienas organizē Aizkraukles novada pašvaldība, izmantojot Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas organizētajā projektu konkursā “Remigrācijas sekmēšanas pakalpojumi pašvaldībās” iegūto finanšu atbalstu. Tāpēc īpaši gaidīti iedzīvotāji, kas nesen atgriezušies Latvijā pēc ilgstošas prombūtnes ārvalstīs, vai plāno atgriezties. Nozīmīgākie Uzņēmēju dienu pasākumi tiks translēti tiešraidē Aizkraukles novada kontā vietnē Facebook.

Pieteikšanās Skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) reģionālajā pasākumā CITS BAZĀRS Aizkrauklē līdz 25.martam, aizpildot elektronisku pieteikuma anketu

Pieteikšanās izstādei – gadatirgum līdz 26. martam, aizpildot elektronisku pieteikuma anketu

Baiba Kellere,
Aizkraukles novada uzņēmējdarbības atbalsta centra vadītāja
Mob. 26227581, baiba.kellere@aizkraukle.lv