Uzņēmēju dienās paplašinās novadu robežas

No 3.-4. aprīlim Aizkrauklē norisināsies Pārnovadu uzņēmēju dienas. Tās pulcēs uzņēmējus, nevalstiskā sektora un pašvaldību pārstāvjus, kā arī aktīvākos apkārtnes novadu iedzīvotājus un viesus no galvaspilsētas, lai runātu par šim reģionam aktuāliem jautājumiem un tiktos izstādē – gadatirgū. Šoreiz diskusijas fokusā būs novadu attīstība un sniegtās iespējas kvalitatīvai dzīvei šeit dzīvojošajiem, kā arī no Latvijas aizbraukušajiem novadniekiem.

Pirmajā pasākuma dienā, 3. aprīlī apmeklētāji varēs piedalīties forumā – diskusijā ar daudzsološu nosaukumu “Aizkraukles novads ārpus rāmjiem un robežām”. Tajā uzzināsiet parZemgales reģiona vērtībām un attīstības tendencēm, kā arī par karjeras un izaugsmes iespējām Aizkraukles un apkārtējos novados. Foruma laikā iepazīstināsim ar izaicinājumiem biznesa attīstībā un uzņēmēju iedvesmas stāstiem, atgriežoties uz dzīvi Latvijā pēc ilgākas prombūtnes ārzemēs, un rosināsim vietējo iedzīvotāju, remigrantu, diasporu diskusijas par aktuāliem remigrācijas jautājumiem.

Foruma  noslēguma daļā norisināsies vieslekcija “Laimes dimensijas”. Laime ir emocionālās labsajūtas un mentālās labklājības mēraukla, tāpēc lekcija “Laimes dimensijas” sniegs dažas atbildes par to, kur šī sajūta rodas un kā to atklāt pavisam apzināti? Kas ir tas, ko laimīgi cilvēki dara mazliet vairāk un citādāk nekā ikviens no mums? Kā katrs no mums var kļūt laimīgāks un cik svarīgi apzināties, ka mums ir izvēle – katru rītu un ikvienā mirklī?

Savukārt otrajā dienā, 4. aprīlī notiks lielais gadatirgus – lieliska iespēja uzņēmējiem, mājražotājiem un amatniekiem, pašvaldībām, organizācijām iepazīstināt plašāku sabiedrību ar savu produkciju un pakalpojumiem, veicināt atpazīstamību, stiprināt gan savstarpējo sadarbību, gan arī veidot jaunus kontaktus ar potenciālajiem klientiem.

Sadarbībā ar izstādes dalībniekiem plānoti konkursi izstādes apmeklētājiem un vilinošas atrakcijas un radošās darbnīcas bērniem.

 “Uzņēmēju dienu pasākumi tiek organizēti projekta “Remigrācijas sekmēšanas pakalpojumi pašvaldībās” ietvaros. Stāstot par iespējām Aizkrauklē un kaimiņnovados, vēlamies parādīt mūsu spēcīgās puses vienlaikus tiem iedzīvotājiem, kuri par savām mājām sauc Aizkraukles vai kādu no kaimiņnovadiem, bet vēl vairāk ārvalstīs dzīvojošajiem novadniekiem. Te patiešām var dzīvot profesionāli piepildītu, radošu un harmonisku dzīvi! Tāpēc pasākuma norise tiks translēta internetā. Esmu droša, ka arī vietējie iedzīvotāji, atnākot uz pasākumu, atklās sev jaunas iespējas savā novadā,” stāsta Aizkraukles novada uzņēmējdarbības atbalsta centra vadītāja Baiba Kellere,

Lai piedalītos gadatirgū, nepieciešams iepazīties ar TIRGUS NOTEIKUMIEM un pieteikties līdz 26.03.2020, reģistrējoties ŠEIT

Aicināti pieteikties dalībnieki – uzņēmēji, mājražotāji, amatnieki, lauksaimnieki, NVO, Tūrisma informācijas centri, skolēnu mācību uzņēmumi, pašvaldības no visas Latvijas,  remigrantu atbalsta institūcijas un organizācijas, un it īpaši uzņēmēji – remigranti, lai visi kopā satiktos, dalītos pieredzē, sadarbotos un tirgotos.

Detalizētāka Pārnovadu uzņēmēju dienu programma tiks publicēta nākamajā izdevuma “Domes vēstis” numurā, kā arī Aizkraukles novada pašvaldības mājaslapā un sociālo tīklu Facebook un Instagram kontos. Visi pasākumi apmeklētājiem būs bez ieejas maksas. Sekojiet līdzi informācijai!

Jautājumu gadījumā sazinieties ar Baibu Kelleri, zvanot uz mob.tālr. 26227581

2020-03-17T18:00:29+02:00