Balso par Aizkraukles novada klientam draudzīgāko uzņēmēju 2019

Katru gadu Aizkraukles novada pašvaldība sveic iepriekšējā gada aktīvākos uzņēmējus, kuru ieguldījums novada attīstībā ir bijis vērā ņemams, savukārt vienu uzņēmēju, kurš pelnījis atzinību nominācijā “Klientam draudzīgākais uzņēmējs Aizkrauklē”, iesaka Aizkraukles novada iedzīvotāji. Aicinām līdz 2020.gada 6.janvārim izpildīt anketu un ieteikt, jūsuprāt, to Aizkrauklē strādājošo uzņēmēju, kurš būtu pelnījis kļūt par Klientam draudzīgāko uzņēmēju 2019!

Ieteikt iespējams gan zobārstniecības kabinetus, frizētavas, apavu remontdarbnīcas, gan kafejnīcas, lielos un mazos veikaliņus, loģistikas un transporta, tūrisma, reklāmas, izglītības, skaistumkopšanas un citu pakalpojumu sniedzējus, ražotājus, zemniekus – gan kapitālsabiedrības, gan saimnieciskās darbības veicējus un pašnodarbinātas personas – visus, kas Aizkraukles novadā veic legālo uzņēmējdarbību.

Ierasti Aizkraukles novada uzņēmēji tika sveikti “Uzņēmēju dienās”, tomēr šogad ir pieņemts lēmums uzņēmējus godināt pasākuma “Gada notikums 2019” laikā, kas ierasti notiek katru gadu 10.janvārī (Aizkraukles pilsētas dibināšanas dienā). Tas, protams, nenozīmē, ka šogad nenotiks “Uzņēmēju dienas”, kas ir lielākais uzņēmējdarbības pasākums Aizkraukles novadā un tuvākajā apkārtnē. Šogad “Uzņēmēju dienās” paredzētas nelielas izmaiņas un tās risināsies no 3. līdz 4. aprīlim.

BALSO te: Balsojums par “Klientam draudzīgāko uzņēmēju 2019” Aizkraukles novadā

Balsojuma noteikumi:
– Viena persona visā aptaujas periodā var balsot tikai 1 reizi!
– Balsošanas beigās tiks salidzināti un pārbaudīti visi balsotāji – gadījumā, ja tiks atklātas manipulācijas ar balsojumu vai balsis būs nodevusi neeksistējoša persona (vārds, uzvārds un telefona numurs neeksistēs vai nebūs norādīts korekti), konkrētās balsis tiks anulētas.
– Organizatori patur tiesības anulēt rezultātus pilnībā vai daļēji, ja netiek ievēroti noteikumi.

2019-12-20T10:53:59+02:00