Aizkraukles novada pašvaldība apbalvos uzņēmējus 10 nominācijās

2020.gada 10. janvārī pasākumā “Gada notikums 2019” Aizkraukles novada pašvaldība apbalvos tos vietējos uzņēmējus, kuru ieguldījums iepriekšējā gadā ir bijis vērā ņemams un nozīmīgs. Balvas tiks pasniegtas 10 nominācijās.

Pēc izvērtēšanas balvu saņemšanai izvirzīti šādi uzņēmumi: 

Stabilitāte – SIA ražošanas komercfirma “A & U”.Veiksmīgi darbojas Aizkrauklējau gandrīz 25 gadus, nodarbojas ar metālizstrādājumu, krāsu un stikla mazumtirdzniecību specializētajos veikalos. “Tehnomix” veikals būvei un mājai. 

Saimniece laukos – Ingūna Lejiņa saimnieko zemnieku saimniecībā “Līgotnes”. Audzē un pārdod viengadīgo un daudzgadīgo puķu stādus, dažādu šķirņu dārzeņus (ir jau aptuveni 150 tomātu šķirnes), nodarbojas ar biškopību (50 stropi) un piedalās stādu tirdzniecību placī pie veikala “Metālists”, kā arī gadatirgos. 

Uzņēmējdarbība tūrismā – SIA “Remiro travel”. Dibināta 2009. gadā un šo gadu laikā ir sevi pierādījusi kā inovatīvu, idejām bagātu un uzticamu tūrisma aģentūru, par ko liecina klientu loks, kas turpina pieaugt ģeometriskā progresijā un sevī ietver ne tikai individuālos ceļotājus, bet arī dažādas organizācijas, uzņēmumus un darba kolektīvus. 

Jaunietis – uzņēmējs Aizkrauklē – Evita Briņķe, zīmols “Pamanam”. Izgatavo rotaļlietas, aksesuārus un apģērbus pašiem mazākajiem, kā arī ir ģimenes un radošo pasākumu studijas ”Dille“ īpašniece.

Sava amata meistars – Vilnis Zalbahs. Aizkraukles pagastā zemenes audzē jau 20 gadus. Sācis audzēt, lai atbalstītu meitas studijas, tagad peļņa par zemenēm ir labs papildinājums pensijai. Zemeņu lauki 0,7 ha platībā atrodas Rīgas – Daugavpils šosejas malā, un sezonas laikā viņš ar ģimenes un radu palīdzību novāc ap divām tonnām ogu.

Radošais jaunietis Aizkrauklē – Ksenija Šapolovska. Jauniete pārdod savas gleznas interneta vietnē www.startupart.lv un piedalās izstādēs, gadatirgos, “Uzņēmēju dienās” Aizkrauklē. Uzņēmējdarbību uzsākusi jau vidusskolā, reģistrējot savu skolēnu mācību uzņēmumu.

Oriģināls produkts Aizkrauklē – Dina Kopāne. Dinas radītās lelles ir mākslas un dizaina priekšmeti, kas papildina telpas interjeru vai atrod vietu pie kolekcionāriem. Parasti tiklīdz lelle ir gatava, tā ātri atrod jaunu īpašnieku, tāpēc kuplā skaitā redzēt tās vienkopus gadās reti.

Izaugsme – SIA “ATTA print1”.Piedāvā daudzveidīgus apdrukas pakalpojumus. Uzņēmumā iespējams apdrukāt krekliņus, krūzes, pildspalvas, dažādus nestandarta formas priekšmetus, veikt lielformāta apdruku gan ar uzņēmuma logo, gan ar oriģināliem, individuāli izstrādātiem logo un saukļiem.

Ģimenes uzņēmums – z/s Sirmēni. Silaraupu ģimene nodarbojas ar  piena un gaļas lopkopību.

Līdz šim Aizkraukles novada uzņēmēji tika sveikti “Uzņēmēju dienās”, tomēr šogad ir pieņemts lēmums uzņēmējus godināt pasākuma “Gada notikums 2019” laikā, kas tradicionāli notiek katru gadu 10. janvārī, Aizkraukles pilsētas dibināšanas dienā. Tas, protams, nenozīmē, ka šogad nenotiks “Uzņēmēju dienas”, kas ir lielākais uzņēmējdarbības pasākums Aizkraukles novadā un tuvākajā apkārtnē. “Uzņēmēju dienās 2020” paredzētas nelielas izmaiņas un tās risināsies nākamā gada pavasarī no 3. līdz 4. aprīlim. 

Aicinām nominantu ģimenes locekļus, radus, draugus un kolēģus sveikt apbalvojuma saņēmējus!

2019-12-20T11:24:04+02:00