Aizkrauklē notika LRTK Zemgales reģionālās padomes sēde

Ceturtdien, 1.martā, Aizkrauklē pulcējās Latvijas Rūpniecības un tirdzniecības kameras (LRTK) Zemgales reģionālās padomes biedri, lai iepazītu Aizkraukles uzņēmējdarbības vidi, apmeklētu SIA “Auto Cardan” ražotni un Aizkraukles profesionālo vidusskolu, tiktos ar uzņēmējiem un pašvaldības pārstāvjiem, kā arī pārrunātu LRTK aktualitātes.

LRTK sāk plašāk izvērst savu darbību reģionos, lai veicinātu uzņēmējdarbības vides attīstību, uzņēmēju iesaistīšanos informācijas apritē un svarīgu lēmumu pieņemšanā. Par savu sadarbības partneri tā uzaicinājusi arī Aizkraukles novada pašvaldību. 1.marta tikšanās laikā tika parakstīts sadarbības līgums, kura mērķis ir apmainīties ar informāciju un piesaistīt jaunus investorus uzņēmējdarbības attīstībai Aizkraukles novada teritorijā.

Zemgales reģionālā padome ir biedrības “Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera” biedru brīvprātīga, organizatoriska struktūra, kura pārstāv LTRK biedru intereses Zemgales reģionā dažādās nozarēs un interešu jomās.

Šāds pasākums Aizkrauklē notika pirmo reizi. Nākamais LRTK un Aizkraukles novada pašvaldības rīkotais pasākums būs 16.martā – Biznesa forums “Uzņēmējs.Sadarbības. Izaugsme”, uz kuru aicināts ikviens interesents. Pieteikties uz forumu var elektroniski šeit.

Vairāk informācijas par Uzņēmēju dienām 2018, kas Aizkrauklē notiks 16. un 17.martā, www.aizkraukle.lv.

2018-03-14T14:16:55+02:00